Uwaga!
Termin: 17-18.10.2020 ->  16-17.01.2021 -> odbędą się w późniejszym terminie w zależności od sytuacji epidemicznej w kraju

Prowadzący: Robert Wąs, Mistrz YMAA Tai Chi i Shaolin – Prezydent YMAA Polska

Trening sztuk walki rozpoczął w wieku 12 lat od Judo. W wieku 16 lat trenował Taekwondo. W tym samym czasie zainteresował się Kung Fu i Taiji. Po kilku latach treningu pod okiem instr. Andrzeja Braksala uzyskał stopień instruktorski i dalej kontynuował swój trening. W 1989 r dzięki pomocy instr. Tadeusza Gackiego przystępuje oficjalnie do YMAA. Od tej pory nieprzerwanie szkoli się w kraju i zagranicą pod okiem dr Yang Jwing-Minga i innych nauczycieli sztuk walki, między innymi mistrza Li Mao-Ching, Liang Shou-You. Prowadzi oddział YMAA w Krakowie. W 1996 uzyskał stopień Asystenta Instr. YMAA, w 2004 Instruktora YMAA, w 2014 tytuł mistrza Shaolin Kung Fu w YMAA. Od 1999 r. pełni funkcję Prezydenta Wschodnioeuropejskiej Kwatery Głównej YMAA. Prowadzi szkolenia w zakresie Kung Fu, Taiji, Qin Na i Qigong w wielu krajach, m.in. we Włoszech, Holandii, Węgrzech, Francji, Portugalii, Irlandii, Anglii, Iranie, Południowej Afryce i USA. Triatlonista, ukończone dystanse: 1/8 IM, 1/4 IM, olimpijski,1/2 IM.

Program zajęć:
Sobota
10:00 – 12:30          Pchające Dłonie/centrowanie, Peng Lu Ji An
14:30 – 16:30          Pchające Dłonie/centrowanie, Peng Lu Ji An
16:30 – 18:00          Egzaminy Tai Chi/Shaolin

Miejsce:
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku
ul. Sienkiewicza 57

Niedziela
9:30 – 12:00           Długa Pięść – Shaolin Kung Fu oraz podstawy Shaui Jiao
Miejsce:
Sala klubu Human Białystok
ul. Warszawska 79


Obowiązują zgłoszenia online.
Formularz będzie dostępny na początku grudnia.

Pchające Dłonie/centrowanie
Trening Pchających Dłoni kładzie nacisk na zdolność odczuwania (słuchania) przez dotyk, rozumienia, podążania, przyklejania i przylegania. Doskonale rozwija zmysł praktycznego zastosowania form i zasad Tai Chi oraz wykorzystania ich w technikach Qin Na/Shuai Jiao. Materiał będzie realizowany pod kątem wymagań egzaminacyjnych wg. programu YMAA w zależności od stopnia zaawansowania uczestników.

Długa Pięść – Shaolin Kung Fu
Jeden z zewnętrznych systemów nauczany w naszej szkole. Materiał będzie realizowany pod kątem wymagań egzaminacyjnych wg. programu YMAA w zależności od stopnia zaawansowania uczestników.

Warsztaty są skierowane do ćwiczących bez względu na stopień zaawansowania.

Opłaty:
1 trening – 60zł
2 treningi – 120 zł
3 treningi – 150 zł

Egzamin:
40 zł
(Płatne w dniu egzaminu)

Kontakt:
Arek Gawroński
YMAA Białystok
508 055 483

Kategorie: Warsztaty i Obozy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *