Prowadzący: Robert Wąs, Mistrz YMAA Tai Chi i Shaolin – Prezydent YMAA Polska

Trening sztuk walki rozpoczął w wieku 12 lat od Judo. W wieku 16 lat trenował Taekwondo. W tym samym czasie zainteresował się Kung Fu i Taiji. Po kilku latach treningu pod okiem instr. Andrzeja Braksala uzyskał stopień instruktorski i dalej kontynuował swój trening. W 1989 r dzięki pomocy instr. Tadeusza Gackiego przystępuje oficjalnie do YMAA. Od tej pory nieprzerwanie szkoli się w kraju i zagranicą pod okiem dr Yang Jwing-Minga i innych nauczycieli sztuk walki, między innymi mistrza Li Mao-Ching, Liang Shou-You. Prowadzi oddział YMAA w Krakowie. W 1996 uzyskał stopień Asystenta Instr. YMAA, w 2004 Instruktora YMAA, w 2014 tytuł mistrza Shaolin Kung Fu w YMAA. Od 1999 r. pełni funkcję Prezydenta Wschodnioeuropejskiej Kwatery Głównej YMAA. Prowadzi szkolenia w zakresie Kung Fu, Taiji, Qin Na i Qigong w wielu krajach, m.in. we Włoszech, Holandii, Węgrzech, Francji, Portugalii, Irlandii, Anglii, Iranie, Południowej Afryce i USA. Triatlonista, ukończone dystanse: 1/8 IM, 1/4 IM, olimpijski,1/2 IM.

Program zajęć:
Sobota
10:00 – 12:30          Zastosowania bojowe formy Tai Chi Yang
15:00 – 17:30          Pchające Dłonie/Centrowanie

Niedziela
9:30 – 12:00           Kij Tai Chi/Kung Fu

Miejsce:
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku
ul. Sienkiewicza 57

Obowiązują zgłoszenia online. Zapisuję się.

Zastosowania bojowe formy Tai Chi Yang
Zajęcia będą przeprowadzone pod kątem nauki i doskonalenia tradycyjnej 112-ruchowej formy Tai Chi stylu Yang, wg. programu YMAA. Zajęcia będą obejmowały metody rozluźniania i pracy ciała, które zostaną rozwinięte o praktyczne zastosowania form ruchowych.

Pchające Dłonie/Centrowanie
Trening Pchających Dłoni kładzie nacisk na zdolność odczuwania, rozumienia, podążania, przyklejania i przylegania – słuchania przez dotyk. Doskonale rozwija zmysł praktycznego zastosowania form, zasad i technik Tai Chi.

Kij Tai Chi/Kung Fu
Zajęcia będą przeprowadzone pod kątem nauki i doskonalenia podstawowych technik wykorzystywanych w treningu z kijem wg. programu YMAA. Dla osób początkujących będzie to wstęp do prawidłowego posługiwania się tą bronią. Osoby mające już praktykę w treningu z kijem będą mogły doskonalić poznane już techniki.

Warsztaty są skierowane do ćwiczących bez względu na stopień zaawansowania i będą dostosowane do stopnia zaawansowania ćwiczących.

Opłaty:
1 trening – 90 zł
2 treningi – 140 zł
3 treningi – 180 zł

Kontakt:
Arek Gawroński
YMAA Białystok
508 055 483

Kategorie: Warsztaty i Obozy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *