Menu

Zajęcia Tai Chi i Kung Fu

 

Plan zajęć:

  Poniedziałek Środa Niedziela  
18:30 - 20:00 Tai Chi Tai Chi Shaolin Kung Fu*  
20:00 - 21:30 Kij Tai Chi/Shaolin Shaolin Kung Fu    
Miejsce:
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku

ul. Sienkiewicza 57
*W niedzielę trening Shaolin rozpoczyna się o godz. 18:00,
przy ul. Warszawskiej 79, na sali klubu Human Białystok
wejście od ul. Warszawskiej.

Wybór grupy:
Grupa początkująca
Treningi są przeznaczone dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z Tai Chi. Jeżeli poszukujesz sposobu na poprawę kondycji fizycznej, gibkości, ogólnej sprawności fizycznej ale i chcesz rozluźnić ciało, zrelaksować i odprężyć się oraz podnieść poziom koncentracji, to jest grupa dla Ciebie. W zajęciach tej grupy mogą brać udział osoby bez względu na wiek i kondycję fizyczną. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby rozpoczynające trening oraz te, które znają tradycyjną formę Tai Chi stylu Yang wg. programu YMAA do 2 części.

Grupa zaawansowana
Zajęcia są skierowane do osób kontynuujących trening w naszej szkole. Jeżeli znasz min. 2 części tradycyjnej formy Tai Chi stylu Yang oraz chcesz poznać nowy materiał systemów wewnętrznych wg. programu YMAA to jest grupa dla Ciebie.

Shaolin Kung Fu
W YMAA trenujemy dwa zewnętrzne style Kung Fu: Długa Pięść (Changquan) i Biały Żuraw (Bai He), określone jako style Shaolin. Styl Długiej Pięści Shaolin jest stylem pochodzącym z północy, dla którego typowe są kopnięcia i walka na dłuższy dystans. Natomiast Biały Żuraw Shaolin jest typowym stylem południowym, który specjalizuje się w technikach ręcznych i walce na krótki dystans. Jeżeli poszukujesz wartościowego treningu sztuk walki oraz nie boisz się wyzwań fizycznych, wydolnościowych i psychicznych, to jest trening dla Ciebie.

Kontakt:
tel. 508 055 483

 

Log In or Register